سرپرستی از معلولین

نیکوکار ارجمند

با ادای تکریم و احترام در برابر خیراندیشی و نوع دوستی از حضور خالصانه شما در جمع توانان نمونه در این مجال برانیم تا شما را با بهشت گمشده آشنا کنیم. در بهشت گمشده نمونه 1000 توانمند دختر و پسر در گروه سنی 4 تا 35 سال که حدود 70 درصد این عزیزان مجهول الهویه و بی سرپرست هستند و با توجه به شرایط هوشی و سنی در خوابگاههای مجزا نگهداری و بطور روزانه از کلاسهای آموزشی و خدماتی همچون پزشکی، پرستاری، فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، مددکاری و روانشناسی بطور شبانه روزی برخوردار می گردند و در طول سال از اردوهای تفریحی، زیارتی، سیاحتی استفاده می کنند. این توانان 360 پرسنل زحمتکش در 3 شیفت 24 ساعته سرویس دهی می شوند. هزینه نگهداری این گل های بهشتی طبق کارشناس در طول سال جاری بالغ بر 2 میلیون ریال ماهانه برآورد گردیده است که با ارائه خدمات مطلوب تر مبلغ فوق افزایش خواهد داشت. 30 درصد این هزینه ها توسط دولت و 70 درصد توسط مردم خیر و نیکوکار تامین می گردد.

شما نیز می توانید با پرداخت ماهانه حداقل 50 دلار بخشی از هزینه های این عزیزان را تامین نمایید. جهت هماهنگی با مسئولین شبکه رازی تماس حاصل فرمایید.

محمد باقر حسینی

سال تولد: 1358
سن: 27
شرح حال: از لحاظ ذهنی در حد تربیت پذیر می باشد. در سال 1374 از طریق اداره سرپرستی تهران به ستاد بهزیستی تهران معرفی و از آنجا به مرکز نمونه. تاکنون کسی جهت شناسایی وی مراجعه نکرده و مددجو به علت تربیت پذیر بودن قادر به دادن آدرس و نشانی نمی باشد.

sponsor

یونس حکیمی

سال تولد: 1351
سن: 34
شرح حال: با معلولیت ذهنی و جسمی و در حد آموزش پذیر از ناحیه دودست ناقص میباشد. هنگامی که نوزادای بیش نبود در شهر ری بر سر راه گذاشنه شده. خانواده وی شناسایی نشده است. در حال حاضر در کلاسهای آموزشی مشغول می باشد.

sponsor

بهاره نعمتی یارم. ج

سال تولد: 1361
سن: 24
شرح حال: در سال 1369 در حرم عبدالعضیم رها شده بود که توسط گشت کلانتری پیدا می شود. مدد جو در حد تربیت می باشد توانایی راه رفتن ندارد تکلم ندارد بینایی و شنوایی سالم می باشد. فاقد خانواده می باشد. در سال 1383 از مرکز نارمک طی جابه جایی به مرکز نمونه منتقل گردیده و در حال حاضر در بخش مرجان نگهداری میشود.

sponsor

شهناز بقال زاده

سال تولد: 1347
سن: 38
شرح حال: معلولیت ذهنی و جسمی (ایزوله). تکلم ندارد. دستها کارایی ندارد. کنترل اسفکترین ندارد. شناخت به اطرافیان نسبی می باشد. پدر مددجو فوت شده، مادر پیر و سالخورده می باشد. وی در سال 1354 از مرکز نارمک به نمونه منتقل گشته و هماکنون در بخش مرجان نگهداری میشود.

sponsor

محمدهادی افضلی

سال تولد: 1371
شرح حال: دچار معلولیت ذهنی و جسمی در حد تربیت پذیر می باشد. در سال 1384 از طریق ستاد پذیرش به مرکز نمونه منتقل گردیده. قادر به استقاده از کلاس نمی باشد و در بخش نگهداری می شود.

sponsor

میروحید مقیمی

سال تولد: 1366
شرح حال: معلولیت ذهنی در حد آموزش پذیر می باشد. از سال 1382 از طریق ستاد هماهنگی به مرکز نمونه ارجاع و پذیرش گردید. در حال حاضر در کلاس نجاری مشغول بکار می باشد.

sponsor

ایمان منصوری

سال تولد: 1369
شرح حال: معلولیت ذهنی و جسمی، دارای پدر و مادر می باشد، در سال 1381 به مرکز نمونه منتقل گردیده و در حال حاضر در بخش صدف نگهداری و از واحد کاردرمانی استفاده می کند.

sponsor